skip to Main Content

Virtuves telpa

Virtuve – tā ir īpaša vieta katrai saimniecei, maza vai liela, gaiša vai tumša, plaša, ērta, tā var būt tik dažāda, taču jebkurā gadījumā tā prasa īpašu attieksmi. Galu galā, virtuve ir vieta, kur tiekas visa ģimene, baudot vakariņas vai sākot dienu pie rīta kafijas patīkamā atmosfērā. Tieši šis iemesls liek pārdomāt katru detaļu, niansi virtuves interjerā, īpašu vērību pievēršot funkcionālajam izvietojumam. Skaistas virtuves mēbeles tiek piedāvātas no kompānijas Studio design, taču ja esi īsts dizaina gardēdis, tad Ballerina Kuchen virtuves Jūs noteikti neatstās vienaldzīgas.

Mūsu īpašības

Virtuves mēbeļu liela izvēle – dažādi stili, bagāta krāsu palete un daudz apdares risinājumu ar pievilcīgu cena-kvalitāte attiecību.

Plaša izvēle lietām, kuras cieši saistītas ar virtuvi: galda virsmas, sienu paneļi, sadzīves tehnika un eiropas modes virtuves aksesuāri.

Augstas kvalitātes un partneru ražotāju sortimenta prasības.

MĒBELES NO VĀCIJAS

3D dizains virtuves projektam un tulītēja tāme – ražotāja cena
Profesionālie dizaineri – konsultanti zin visas pēdējās tendences
Izdevīgi speciālie piedāvājumi

MŪSU IESPĒJAS

Mēs piedāvājam iegādāties individuāli izstrādātu virtuvi tieši JUMS no Vācijas un citas mēbeles dažādās cenu kategorijās.

Mēs rupji izpildām piegādes laikus un garantējam vācu kvalitāti.

Ļaujiet sev augstākās klases mēbeles, jo Jūs to esat pelnījis!

DIENAS CITĀTS

Esmu optimists, jo ticu ideālu spējai vairoties un attīstīties.

Kāpēc De HAUS?

Tāpēc, ka mēs radām idejas, kuras īstenojam dzīvē! Veidojot projektus, mēs zinām, ka ielaižot siltumu Jūsu telpā, radīsies sirsnīga, gaiša un mājīga atmosfēra!

Back To Top