skip to Main Content

Viesistaba

Dzīvojamā istaba – centrs ģimenes dzīvei. Tā ir tikšanās vieta ģimenei, viesiem un draugiem. Ir svarīgi pārliecināties, ka telpā ir pietiekami daudz vietas un visi spēs justies komfortabli. Vieta, kas paradzēta atpūtai, komunikācijai, kā arī spēļu vakaru rīkošanai vai vienkārši TV skatīšanai. Parasti dzīvojamā istaba ir lielākā istaba mājoklī, kas nosaka patiesas gaumes un stila izjūtas. Ne tikai funkcionālas, bet arī izturīgas un modernas mēbeles piedāvā ražotāji Venjakob un Sudbrock Arī kompānija Ballerina Kuchen piedāvā mēbeles dzīvojamās telpas zonai. Vienu no svarīgākajām lomām dzīvojamā istabā aizņem mīksāts mēbeles. Tās tiek piedāvātas no kompānijas Franz Fertig.

Mūsu īpašības

Virtuves mēbeļu liela izvēle – dažādi stili, bagāta krāsu palete un daudz apdares risinājumu ar pievilcīgu cena-kvalitāte attiecību.

Plaša izvēle lietām, kuras cieši saistītas ar virtuvi: galda virsmas, sienu paneļi, sadzīves tehnika un eiropas modes virtuves aksesuāri.

Augstas kvalitātes un partneru ražotāju sortimenta prasības.

MĒBELES NO VĀCIJAS

3D dizains virtuves projektam un tulītēja tāme – ražotāja cena
Profesionālie dizaineri – konsultanti zin visas pēdējās tendences
Izdevīgi speciālie piedāvājumi

MŪSU IESPĒJAS

Mēs piedāvājam iegādāties individuāli izstrādātu virtuvi tieši JUMS no Vācijas un citas mēbeles dažādās cenu kategorijās.

Mēs rupji izpildām piegādes laikus un garantējam vācu kvalitāti.

Ļaujiet sev augstākās klases mēbeles, jo Jūs to esat pelnījis!

DIENAS CITĀTS

Esmu optimists, jo ticu ideālu spējai vairoties un attīstīties.

Kāpēc De HAUS?

Tāpēc, ka mēs radām idejas, kuras īstenojam dzīvē! Veidojot projektus, mēs zinām, ka ielaižot siltumu Jūsu telpā, radīsies sirsnīga, gaiša un mājīga atmosfēra!

Back To Top