skip to Main Content

Interjera dizaina projekts

Mūsu salonā iespējams ne tikai iegādāties mēbeles, bet arī pasūtīt pilnu interjera projektu *

Interjera dizains palīdzēs īstenot visus Jūsu sapņus par ideālu māju. Mūsu dizaineru labi izstrādāts projekts piešķirs Jūsu dzīvoklim vai mājai funkcionalitāti, komfortu un praktiskumu.

Pilna dizaina projekta izstrādes un īstenošanas posmi

Iepazīšanās (pirmā tikšanās)

Diskusija par gaidāmajiem darbiem un iepazīšanās ir ļoti svarīgs nākotnes projekta posms. Dizaineram un klientam kopā ir tāls ceļš ejams. Tāpēc ir ļoti svarīgi justies ērti vienam ar otru saziņā, sapratnē un uzticībā. Lemjot par savstarpējo sadarbību, tiek noslēgts oficiāls līgums, kurā tiks norādīts darba apjoms, izmaksas un laiks.

Objekta mērījumi un fotogrāfiskā fiksācija

Lai izmērītu telpas, dizaineris (viens vai vairāki) dodas uz vietu. Telpas mērījumi nepieciešami, lai pareizi zonētu telpu, izceltu pozitīvos aspektus un saskatītu iespējamos telpas trūkumus. Papildus tiek fotografētas telpas. Darba rezultāts ir ticami uzzīmēts izmērīts telpas plāns.

Tehniskais uzdevums

Tehniskā uzdevuma sastādīšana projekta izstrādei ir iepazīšanās ar pasūtītāja un viņa ģimenes dzīvesveidu, viņa vēlmēm, vēlmju apspriešana stila, krāsas, tehniskā aprīkojuma, budžeta ziņā. Tas viss ļaus jums būt garantijai, ka visas Jūsu vēlmes tiks ņemtas vērā.

Koncepcija

Stilistiskais posms sākas ar katras telpas koncepcijas izstrādi. Koncepcija tiek prezentēta klientam kolāžu vai skiču veidā. Kolāžās tiek izvēlēts topošā interjera stils un krāsu shēma. Attēloti mēbeļu, santehnikas, lampu, durvju, tekstilizstrādājumu, dekoratīvo elementu piemēri. Notiek apdares materiālu izvēle.

Telpas plānošana

Plānošana ir plāns, kas parāda sienu, durvju aiļu, mēbeļu, santehnikas izvietojumu. Šis ir viens no svarīgākajiem plāniem dizaina projekta izstrādē.
Plānojuma risinājuma izstrāde tiek veikta, pamatojoties uz datiem, kas iegūti no mērījumu plāna, aizpildītā darba uzdevuma un inventarizācijas plāna (vai būvkompānijas plāna). Diskusijas procesā, pamatojoties uz vairākām iespējām, tiek izveidots galīgais izkārtojums.

3-D vizualizācija

Fotoreālistisks atveidojums Pēc kolāžu saskaņošanas un plānošanas lēmuma tiek veiktas izvēlēto telpu 3D vizualizācijas. Tie ļauj faktiski redzēt savas nākotnes telpas fotoattēlu.

Zīmējumi

Projektēšanas projekta tehnoloģiskais posms ir apjomīgākais un svarīgākais. Profesionāli izpildīti rasējumi ir tiešs ceļvedis celtniekiem. Mums ir svarīgi, lai dzīvē piepildītos visas mūsu idejas un piepildītos jūsu sapnis par ideālu māju!

Albums

Mūsu sadarbības noslēguma fāze ir interjera dizaina projekta albuma druka A3 formātā un saites nosūtīšāna e-formātā

*Izstrādājot interjeru, izvēlamies un projektējam savas mēbeles, kuras piedāvājam salonā. Pasūtot pie mums gan interjera projektu, gan mēbeles, Jūs saņemat papildus atlaidi mēbeļu iegādei.

Mūsu īpašības

Virtuves mēbeļu liela izvēle – dažādi stili, bagāta krāsu palete un daudz apdares risinājumu ar pievilcīgu cena-kvalitāte attiecību.

Plaša izvēle lietām, kuras cieši saistītas ar virtuvi: galda virsmas, sienu paneļi, sadzīves tehnika un eiropas modes virtuves aksesuāri.

Augstas kvalitātes un partneru ražotāju sortimenta prasības.

MĒBELES NO VĀCIJAS

3D dizains virtuves projektam un tulītēja tāme – ražotāja cena
Profesionālie dizaineri – konsultanti zin visas pēdējās tendences
Izdevīgi speciālie piedāvājumi

MŪSU IESPĒJAS

Mēs piedāvājam iegādāties individuāli izstrādātu virtuvi tieši JUMS no Vācijas un citas mēbeles dažādās cenu kategorijās.

Mēs rupji izpildām piegādes laikus un garantējam vācu kvalitāti.

Ļaujiet sev augstākās klases mēbeles, jo Jūs to esat pelnījis!

DIENAS CITĀTS

Esmu optimists, jo ticu ideālu spējai vairoties un attīstīties.

Kāpēc De HAUS?

Tāpēc, ka mēs radām idejas, kuras īstenojam dzīvē! Veidojot projektus, mēs zinām, ka ielaižot siltumu Jūsu telpā, radīsies sirsnīga, gaiša un mājīga atmosfēra!

Back To Top