skip to Main Content

Akmens

Strādājot ar vācu virtuvēm, mēs piedāvājam dažādus darba virsmu materiālus – kvarcu, keramiku, dabīgo un mākslīgo akmeni, laminātu.

Caesarstone – izmanto unikālu patentētu tehnoloģiju un līdz ar to iegūst kvarca dabīgo spēku, savienojot to ar polimēriem un krāsvielām. Tādā veidā tiek radītas kvarca darba virsmas no 93% kvarca, kas piešķir tām ilgnoturību.
Caesarstone – tā ir visaugstākā kvalitāte. Materiāli ir izturīgi pret traipiem, skrāpējumiem un plaisām. Tie ir karstumizturīgi un izturīgi pret sadzīves ķīmiju. Caesarstone materiāli ir bez porām, viegli kopjami. Tie ir droši un ideāli piemēroti ne tikai virtuves darba virsmām, bet arī izmantošanai laboratorijās un veselības aprūpes iestādēs.

Silestone ir savienojums, kas sastāv no 94% dabiskā kvarca, kas to padara ļoti izturīgu un elastīgu. Tas ir vienīgais, tirgū pieejamais darbvirsmu materiāls, kas ir izgatavots no kvarca ar antibakteriālu aizsardzību, sniedzot tam higiēniskas īpašības. Tas ir izcils virtuves darba virsmām, vannas istabām, grīdu un sienu apšuvumiem, izmantojot minimālu savienojumu skaitu.

Turklāt, tas pieejams dažādos kvarca krāsas toņos, piedāvājot virkni dekoratīvo iespēju, sākot no vienkāršām virtuves virsmām līdz pat pilnam mēbeļu klāstam.

TechniStone akmeņi sastāv no 90% dabīgā granīta un kvarca smiltīm (arī no spoguļa lauskām), izceļas ar izturību un ilgu ekspluatācijas laiku. Ir īpaši piemēroti telpām ar intensīvu noslodzi – lidostām, tirdzniecību centriem, stacijām, bankām, viesnīcām u.c. No ugunsdrošības viedokļa – šis akmens ir grūti uzliesmojošs, satur zemu ūdens uzsūkšanas līmeni.

Granīts ir akmens, ko raksturo klasisks un neatkārtojams dabas veidots akmens toņu un struktūras skaistums, izcila cietība un izturība pret skrāpējumiem, skābēm un karstumu. Tas ir viens no cietākajiem un izturīgākajiem materiāliem, viegli kopjams.

Keramika ir materiāls, kas izgatavots no 100% dabīgiem komponentiem. Šīs materiāls tiek augsti novērtēts dizaineru vidū. Šo darba virsmu materiālu izgatavo augstā temperatūrā no keramiskā paneļa, kuru sagriež vajadzīgajos izmēros, bet malas apstrādā. Keramiskās darba virsmas ir noturīgas pret skrāpējumiem un nodilumu, ir karstumizturīgs materiāls, kas nedeg, nekūst, neabsorbē ūdeni un citas vielas. Šīs materiāls īpaši piemērots telpām, kur ir mazi bērni un dzīvnieki, tā kā šīs virsmas labi kopjamas. Ja to pareizi kopj, tas saglabā labu izskatu gadu desmitiem.

Hanex – tas ir oriģināls, ciets apdares materiāls. Pievilcīgs, izturīgs, ļoti moderns un praktisks. Hanex tiek plaši pielietots vannas istabu, virtuvju, palodžu, mēbeļu un gaismekļu armatūras apdarē.

Dienvidkorejas kompānija Samsung ir laidusi klajā mākslīgo akmeni Staron, kas attiecās Acrylic Solid Surface materiālu grupai.

Staron ir izturīgs un ilgmūžīgs, netoksisks, estētiski pievilcīgs materiāls, kas ir ideāli piemērots iekštelpu apdarei. To sastāvā ir akrila sveķi, krāsvielas un uz tradicionālā alumīnija balstītas minerālās saistvielas.

Akrila akmens Staron izskatās kā īsts minerāls, kas iegūts dabīgos apstākļos, bet tomēr atšķirībā no dabīgā akmens, tas daudz vieglāk pakļaujams pārstrādei un restaurācijai. Staron materiālu var līmēt kopā, atstājot neredzamas līmējuma vietas.

Akrila akmens ir piemērots virtuvēm, vannas istabām, bāriem un jebkurām citām telpām, kur ir nepieciešama eleganta, funkcionāla, ekoloģiski tīra apdare. Tam ir plaša toņu un tekstūru izvēle. Kolekcijā ir vairāk nekā 100 variantu: dabīgā akmens imitācijas ar dažāda lieluma graudu tekstūru.

Radot Corian, kompānijas DuPont mērķis bija radīt materiālu, kurš kalpotu par ideālu virsmu mājas apstākļos.

Corian ir kompozītmateriāls, kura sastāvā ir polimetilmetakrilats ar alumīnija hidroksīda pildvielu, kam ir sintētiska izcelsme. Alumīnija hidroksīds padara Corianu cietu un triecienizturīgu un noturīgu pret bojājumiem. Corianam ir desmitgadu garantija.

Polimetilmetakrilats padara Corianu neporainu. Tas ir gluds un vienmērīgs pēc savas struktūras, ir mitrumizturīgs, līdz ar to neveidojas traipi, baktērijas un pelējums.

Ka arī mākslīgo akrila akmeņu grupai pieder Montelli un Meganite.

RESOPAL – ir dekoratīvais plastikāts, kas speciāli izstrādāts Vācijā. Plašs asortimenta klāsts. Glancēts, matēts, strukturēts, metalizēts, triecienizturīgs un pat 100 % ekoloģisks plastikāts. Mūsdienīgs un izplatīts augsti kvalitatīvs apdares materiāls ar plašu dekoratīvu krāsu gammu un zīmējumiem, nodilumizturīgs, triecienizturīgs un mitrumizturīgs. Plastikāts ir izturīgs pret benzīnu, eļļu, kosmētiskiem preparātiem, pārtikas produktiem, ķīmiskiem reaģentiem un pleķu rašanos.

Šīs plastikāts mitrumizsturīgs un termoizturīgs (iztur degošo cigareti un karstu tējkannu), aizsargāts pret izbalēšanu.

FENIX – jauns, patiesi revolucionāls materiāls, kam pamatā ir pēdējās paaudzes termoplastiskie sveķi. Šīm materiālam piemīt pašatjaunojoša īpašība, kura ir iegūta pateicoties lietišķai nanotehnoloģijai. Augsti matēta FENIX virsma nesaglabā pirkstu atspiedumus un ir patīkami mīksta. No šī materiāla sanāk burvīgas mēbeles, kuras ir triecienizturīgas un izturīgas pret skrāpējumiem, viegli kopjamas un piemērotas saskarei ar pārtikas produktiem. Materiāls ir antistatisks, ūdens atgrūdošs un izturīgs pret sauso karstumu un nobrāzumiem. Izturīgs pret skābes šķīdinātājiem un sadzīves ķimikālijām.

Mūsu īpašības

Virtuves mēbeļu liela izvēle – dažādi stili, bagāta krāsu palete un daudz apdares risinājumu ar pievilcīgu cena-kvalitāte attiecību.

Plaša izvēle lietām, kuras cieši saistītas ar virtuvi: galda virsmas, sienu paneļi, sadzīves tehnika un eiropas modes virtuves aksesuāri.

Augstas kvalitātes un partneru ražotāju sortimenta prasības.

MĒBELES NO VĀCIJAS

3D dizains virtuves projektam un tulītēja tāme – ražotāja cena
Profesionālie dizaineri – konsultanti zin visas pēdējās tendences
Izdevīgi speciālie piedāvājumi

MŪSU IESPĒJAS

Mēs piedāvājam iegādāties individuāli izstrādātu virtuvi tieši JUMS no Vācijas un citas mēbeles dažādās cenu kategorijās.

Mēs rupji izpildām piegādes laikus un garantējam vācu kvalitāti.

Ļaujiet sev augstākās klases mēbeles, jo Jūs to esat pelnījis!

DIENAS CITĀTS

Esmu optimists, jo ticu ideālu spējai vairoties un attīstīties.

Kāpēc De HAUS?

Tāpēc, ka mēs radām idejas, kuras īstenojam dzīvē! Veidojot projektus, mēs zinām, ka ielaižot siltumu Jūsu telpā, radīsies sirsnīga, gaiša un mājīga atmosfēra!

Back To Top