skip to Main Content

Galdi un krēsli

Jau 150 gadus atpakaļ, gandrīz katrā mājā un dzīvoklī tika ierīkota ēdamistaba un tās saimnieki nesaprata, kā gan līdz šim spēja bez tām iztikt. Ēdamistaba ir paredzēta ikdienas un svētku maltīšu ieturēšanai. Mūsdienās ēdamistabai sāk pievērst lielāku uzmanību un tā ieņem cienījamu vietu mājas interjerā. Skaisti un gaumīgi aprīkota ēdamzona, ļaus Jums ne tikai patīkamā atmosfērā baudīt maltītes pie plaša ēdamgalda, bet arī vienkārši atpūsties, lasot avīzi vai žurnālu pie kafijas tases. Mēbeles, kuras ieņems īpašu lomu Jūsu ēdamistabā un viennozīmīgi sniegs komfortu un patīkamu atforsmēru spēs nodrošināt kompānijas GWINNER un Venjakob.

Mūsu īpašības

Virtuves mēbeļu liela izvēle – dažādi stili, bagāta krāsu palete un daudz apdares risinājumu ar pievilcīgu cena-kvalitāte attiecību.

Plaša izvēle lietām, kuras cieši saistītas ar virtuvi: galda virsmas, sienu paneļi, sadzīves tehnika un eiropas modes virtuves aksesuāri.

Augstas kvalitātes un partneru ražotāju sortimenta prasības.

MĒBELES NO VĀCIJAS

3D dizains virtuves projektam un tulītēja tāme – ražotāja cena
Profesionālie dizaineri – konsultanti zin visas pēdējās tendences
Izdevīgi speciālie piedāvājumi

MŪSU IESPĒJAS

Mēs piedāvājam iegādāties individuāli izstrādātu virtuvi tieši JUMS no Vācijas un citas mēbeles dažādās cenu kategorijās.

Mēs rupji izpildām piegādes laikus un garantējam vācu kvalitāti.

Ļaujiet sev augstākās klases mēbeles, jo Jūs to esat pelnījis!

DIENAS CITĀTS

Esmu optimists, jo ticu ideālu spējai vairoties un attīstīties.

Kāpēc De HAUS?

Tāpēc, ka mēs radām idejas, kuras īstenojam dzīvē! Veidojot projektus, mēs zinām, ka ielaižot siltumu Jūsu telpā, radīsies sirsnīga, gaiša un mājīga atmosfēra!

Back To Top