skip to Main Content

De Haus pārstāv mēbeļu kompānijas no Vācijas

Studio design ir rupnīcas “Nobilia” dizaina līnija īpašiem vācu mēbeļu cienītājiem.

Kompānija „Nobilia” viennozīmīgi ir lielākā iebūvēto virtuvju mēbeļu ražošanas kompānija Eiropā. Divas rūpnīcas, kas atrodas Austrumu Vestfālenē, kuru ražotnēs ir vienas no modernākajām iekārtām un aizņem aptuveni 215 000 m2 platības. Jau 65 gadus kompānija „Nobilia” ražo mēbeles ar ļoti augstu kvalitāti. Katru dienu tiek saražotas ap 2 600 virtuvēm un jāatzīst, ka arī darbinieku skaits šajā uzņēmumā ir ap 2 600. Katru dienu virtuvi no kompānijas „Nobilia” izvēlas pircēji no vairāk nekā 70 valstīm visā pasaulē. Statistika vēsta, ka katra trešā virtuve, kas tiek pārdota Vācijā, nāk no kompānijas „Nobilia”.

Ļoti plašs sortiments. Studio design ražo – sākot no klasikām, beidzot ar ultra-modernām dizaina virtuvēm. Plašā stila, krāsas un dizaina izvēle, sniedz iespēju apmierināt jebkuru klienta vēlmes, jo tiek dota iespēju iegādāties kvalitatīvu produktu par pieņamemām cenām.
Studio design līnijā tiek izmantota furnitūru no tādām mūsdienīgām ražošanas kompānijām kā Hettich, Grass, Blum. Pateicoties augsti attistītām tehnoloģiskām iekārtām un jaunākajām tehnoloģijām mēbeļu ražošanā, tiek garentēta izcila „vācu kvalitāte”. Funkcionalitāte, ergonomika, individualitāte, moderns dizains – tieši šie vārdi raksturo dizaina līniju Studio design.
Kompānijas kvalitātes devīze – „Ražots Vācijā”, tieši tāpēc visas mēbeles, moduļi, piederumi un materiāli tiek rūpīgi pārbaudīti pašu laboratorijā līdz tiek nodoti ražošanā.

Ražotāja mājaslapā Jūs variet iepazīties ar kompānijas filozofiju, faktiem, kā arī aplūkot pilnu mēbeļu sortimentu, izmantotos materiālus, kā arī noskatīties video materiālus par kompāniju un produkciju. Pārliecināsieties par uzņēmuma kvalitātes principiem, ražošanas apjomu, kas niedz pārsteidzošu rezultātu.

www.nobilia.de

Mūsu īpašības

Virtuves mēbeļu liela izvēle – dažādi stili, bagāta krāsu palete un daudz apdares risinājumu ar pievilcīgu cena-kvalitāte attiecību.

Plaša izvēle lietām, kuras cieši saistītas ar virtuvi: galda virsmas, sienu paneļi, sadzīves tehnika un eiropas modes virtuves aksesuāri.

Augstas kvalitātes un partneru ražotāju sortimenta prasības.

MĒBELES NO VĀCIJAS

3D dizains virtuves projektam un tulītēja tāme – ražotāja cena
Profesionālie dizaineri – konsultanti zin visas pēdējās tendences
Izdevīgi speciālie piedāvājumi

MŪSU IESPĒJAS

Mēs piedāvājam iegādāties individuāli izstrādātu virtuvi tieši JUMS no Vācijas un citas mēbeles dažādās cenu kategorijās.

Mēs rupji izpildām piegādes laikus un garantējam vācu kvalitāti.

Ļaujiet sev augstākās klases mēbeles, jo Jūs to esat pelnījis!

DIENAS CITĀTS

Esmu optimists, jo ticu ideālu spējai vairoties un attīstīties.

Kāpēc De HAUS?

Tāpēc, ka mēs radām idejas, kuras īstenojam dzīvē! Veidojot projektus, mēs zinām, ka ielaižot siltumu Jūsu telpā, radīsies sirsnīga, gaiša un mājīga atmosfēra!

Back To Top