skip to Main Content

De Haus pārstāv mēbeļu kompānijas no Vācijas

Jau vairāk nekā 70 gadus, kompānija „Venjakob” ir pazīstama kā ēdamistabu, kafijas un žurnālu galdiņu mēbeļu ražošanas kompānija, kura ieņem vienu no vadošajām lomām Eiropā.

Ēdamistabas mēbeļu kolekcijas sevī ietver ēdamgaldus un tiem pieskaņotus krēslus, kas izgatavoti no masīvkoka, finiera plātnēm, tā pat galda virsmas var būt no granīta vai stikla ar interesantām, funkcionālām iespējām. Viennozīmīgi ēdamistabas krēsliem jābūt ērtiem – tādēļ tiek piedāvātas dažādas opcijas katra gaumei – apvilkšana ar audumu vai ādu, klasiska koka apdare vai pat šūpuļkrēsla tipa. Kolekcijā tiek pieskaņotas arī tādas mēbeles kā vitrīnas un citas nepieciešamās mēbeles ēdamistabas zonai.

Plašā piedāvājumā kafijas galdiņi – dažādi modeļi no dažādiem materiāliem – koka, stikla, akmens un metāla. Kompānija „Venjakob” nodrošina starptautiski atzītu dizainu, plašu produkcijas sortimentu, lielisku servisu un, viennozīmīgi – vācu kvalitāti.

Ražotāja mājaslapā Jūs variet aplūkot pilnu produkcijas sortimentu. Noskatīties video kā arī lejuplādēt produkcijas katalogus. Mājaslapa aprīkota ar meklēšanas filtru, kas atlasīs tieši Jums nepieciešamās mēbeles. Fabrikas ražošanas kvalitāte, izmantotie materiāli, stils un dizains, viennozīmīgi – ir tā vērts!

www.venjakob-moebel.de

Mūsu īpašības

Virtuves mēbeļu liela izvēle – dažādi stili, bagāta krāsu palete un daudz apdares risinājumu ar pievilcīgu cena-kvalitāte attiecību.

Plaša izvēle lietām, kuras cieši saistītas ar virtuvi: galda virsmas, sienu paneļi, sadzīves tehnika un eiropas modes virtuves aksesuāri.

Augstas kvalitātes un partneru ražotāju sortimenta prasības.

MĒBELES NO VĀCIJAS

3D dizains virtuves projektam un tulītēja tāme – ražotāja cena
Profesionālie dizaineri – konsultanti zin visas pēdējās tendences
Izdevīgi speciālie piedāvājumi

MŪSU IESPĒJAS

Mēs piedāvājam iegādāties individuāli izstrādātu virtuvi tieši JUMS no Vācijas un citas mēbeles dažādās cenu kategorijās.

Mēs rupji izpildām piegādes laikus un garantējam vācu kvalitāti.

Ļaujiet sev augstākās klases mēbeles, jo Jūs to esat pelnījis!

DIENAS CITĀTS

Esmu optimists, jo ticu ideālu spējai vairoties un attīstīties.

Kāpēc De HAUS?

Tāpēc, ka mēs radām idejas, kuras īstenojam dzīvē! Veidojot projektus, mēs zinām, ka ielaižot siltumu Jūsu telpā, radīsies sirsnīga, gaiša un mājīga atmosfēra!

Back To Top