skip to Main Content

De Haus pārstāv mēbeļu kompānijas no Vācijas

Rūpnīca GWINNER ir viena no lielākajām viesistabas un ēdamistabas mēbeļu ražošanas kompānijām Eriropā. Tā jau 85 gadus piedāvā savu produkciju Vācijas tirgū. GWINNEr piedāvā viesistabas, ēdamistabas, galdus, krēslus un žurnālgaldus.

Apdares materiālos tiek izmantots dabīgais dižskabārža, ozola, riekstkoka un kļavas finieris. Krēsliem un divāniem izmanto kvalitatīvu ādu un lielu audumu klāstu.

Ražotāja mājaslapā variet aplūkot pilnu kolekcijas spektru. Tā ir pārskatāmi izveidota, jo varat produkciju atlasīt pēc stila, modeļiem, kā arī īpašu vērību pievērst sadaļai – galdi, krēsli un žurnālgaldi. Lielu vērību pievērsiet modelim – Felino. Viennozīmīgi varēsiet sajust dabīgā koka enerģiju apvienojot ar kvalitatīvi lakoto fasādi, noapaļoto paneli aiz TV zonas, stikla vitrīnām traukiem.

www.gwinner.de

Mūsu īpašības

Virtuves mēbeļu liela izvēle – dažādi stili, bagāta krāsu palete un daudz apdares risinājumu ar pievilcīgu cena-kvalitāte attiecību.

Plaša izvēle lietām, kuras cieši saistītas ar virtuvi: galda virsmas, sienu paneļi, sadzīves tehnika un eiropas modes virtuves aksesuāri.

Augstas kvalitātes un partneru ražotāju sortimenta prasības.

MĒBELES NO VĀCIJAS

3D dizains virtuves projektam un tulītēja tāme – ražotāja cena
Profesionālie dizaineri – konsultanti zin visas pēdējās tendences
Izdevīgi speciālie piedāvājumi

MŪSU IESPĒJAS

Mēs piedāvājam iegādāties individuāli izstrādātu virtuvi tieši JUMS no Vācijas un citas mēbeles dažādās cenu kategorijās.

Mēs rupji izpildām piegādes laikus un garantējam vācu kvalitāti.

Ļaujiet sev augstākās klases mēbeles, jo Jūs to esat pelnījis!

DIENAS CITĀTS

Esmu optimists, jo ticu ideālu spējai vairoties un attīstīties.

Kāpēc De HAUS?

Tāpēc, ka mēs radām idejas, kuras īstenojam dzīvē! Veidojot projektus, mēs zinām, ka ielaižot siltumu Jūsu telpā, radīsies sirsnīga, gaiša un mājīga atmosfēra!

Back To Top