skip to Main Content

De Haus pārstāv mēbeļu kompānijas no Vācijas

Kompānijas „Franz Fertig” veiksmes formulu viennozīmīgi nodrošina inženieru un dizaina risinājumi, radot augstas kvalitātes un komfortablas mēbeles. Profesionāļi saka, ka šīs mēbeles izceļas ne tikai ar vizuālo pievilcību, bet arī ar tehniskajiem risinājumiem. Ar kompāniju sadarbojas tādi pasaules slaveni dizaineri kā Thomas Althaus, Volker Laprelli u.c.

Dīvāni un atpūtas krēsli no „Franz Fertig” ir funkcionāli un viegli transformējami – regulējami roku balsti un atzveltne, kā arī citas funkcijas.

Visiem dīvānu modeļiem ir masīvs karkass ar režģa pamatni matracim. „Franz Fertig” piedāvā nevainojamu materiālu izvēli – tērauda sakausējumi, cēlkoks, āda un labākie tekstilmateriāli. Tas viss, lai kopā ar rūpīgi izstrādāto inženieru risinājumu, dīvāni būtu arī ērti, patīkami, kā arī spēcīgi un izturīgi.

Par pamatu kompānijas „Franz Fertig” tiek ņemts rūpīgs roku darbs.

Ražotāja mājaslapā Jūs variet iepazīties ar pilnu produkcijas klāstu. Pie katra modeļa būs apraksts ar ražošanas materiāliem un transformācijas iespējām. Noteikti aplūkojiet katalogu „Sēdēt, atpūsties, gulēt”, jo viennozīmīgi radīsies komforta atmosfēra.

www.franz-fertig.de

Mūsu īpašības

Virtuves mēbeļu liela izvēle – dažādi stili, bagāta krāsu palete un daudz apdares risinājumu ar pievilcīgu cena-kvalitāte attiecību.

Plaša izvēle lietām, kuras cieši saistītas ar virtuvi: galda virsmas, sienu paneļi, sadzīves tehnika un eiropas modes virtuves aksesuāri.

Augstas kvalitātes un partneru ražotāju sortimenta prasības.

MĒBELES NO VĀCIJAS

3D dizains virtuves projektam un tulītēja tāme – ražotāja cena
Profesionālie dizaineri – konsultanti zin visas pēdējās tendences
Izdevīgi speciālie piedāvājumi

MŪSU IESPĒJAS

Mēs piedāvājam iegādāties individuāli izstrādātu virtuvi tieši JUMS no Vācijas un citas mēbeles dažādās cenu kategorijās.

Mēs rupji izpildām piegādes laikus un garantējam vācu kvalitāti.

Ļaujiet sev augstākās klases mēbeles, jo Jūs to esat pelnījis!

DIENAS CITĀTS

Esmu optimists, jo ticu ideālu spējai vairoties un attīstīties.

Kāpēc De HAUS?

Tāpēc, ka mēs radām idejas, kuras īstenojam dzīvē! Veidojot projektus, mēs zinām, ka ielaižot siltumu Jūsu telpā, radīsies sirsnīga, gaiša un mājīga atmosfēra!

Back To Top