skip to Main Content

De Haus pārstāv mēbeļu kompānijas no Vācijas

Kompānija „Sudbrock” – moderna mēbeļu ražošanas kompānija, kur katrs meistars pievērš lielu uzmanību katrai detaļai, izveidojot unikālus, sarežģītus modeļus. Inovatīva tehnoloģija, kvalitatīvi materiāli un vācu pedantiskums rada lieliskus rezultātus. Visas mēbeles tiek ražotas pēc jaunākajām tehnoloģijām, saglabājot tradicionālo roku darbu.

Fabrika „Sudbrock” ražo mēbeles priekš dzīvojamām istabām, guļamistabām, priekšnamiem, bibliotēkām un citām telpām. Kā arī ražo skapjus dažādām vajadzībām. Galvenie materiāli: tērauds, alumīnijs, finieris, ozolkoks un cēlkoks. Fabrikai ir izveidojusies cieša sadarbība ar daudziem slaveniem Eiropas dizaineriem. Katra mēbele ir unikāla un individuāla. Taisnas līnijas, neatkārtojams dizains, spēcīga ģeometrija ir rūpnīcas kredo.

Pirmā lieta, ko mēs redzam ieejot mājoklī, ir priekšnama mēbeles. No tā, kā tās izskatās, daļēji nosaka atmosfēru telpā. Elegantās vācu mēbeles viennozīmīgi sniegs pozitīvu noskaņu telpā, gan saimniekiem, gan viesiem. Vācu mēbeļu ražotāji piedāvā dažādus variantus mēbeļu apdarei, gan krāsas ziņā, gan faktūras. Lakota, spīdīga virsma vai finierēts koks, viss atkarīgs no Jūsu vēlmēm. Spogulis un virsdrēbju pakaramie arī viennozīmīgi ieņem svarīgu lomu priekšnamā. Vācijas dizaina mēbeles – modernas un gaumīgas, jebkurā mājoklī ienesīs individualitāti, izsmalcinātu interjeru, radot komfortablu un mājīgu atmosfēru.

Kompānijas mājaslapa ir īsa un kodolīga, taču ļoti pārskatāma. Jūs varat aplūkot katalogus un iepazīties ar piedāvāto produkciju, saskatīt augsto kvalitāti un īstu roku darbu. „Made in Germany” – tas visu izsaka.

www.sudbrock.de

Mūsu īpašības

Virtuves mēbeļu liela izvēle – dažādi stili, bagāta krāsu palete un daudz apdares risinājumu ar pievilcīgu cena-kvalitāte attiecību.

Plaša izvēle lietām, kuras cieši saistītas ar virtuvi: galda virsmas, sienu paneļi, sadzīves tehnika un eiropas modes virtuves aksesuāri.

Augstas kvalitātes un partneru ražotāju sortimenta prasības.

MĒBELES NO VĀCIJAS

3D dizains virtuves projektam un tulītēja tāme – ražotāja cena
Profesionālie dizaineri – konsultanti zin visas pēdējās tendences
Izdevīgi speciālie piedāvājumi

MŪSU IESPĒJAS

Mēs piedāvājam iegādāties individuāli izstrādātu virtuvi tieši JUMS no Vācijas un citas mēbeles dažādās cenu kategorijās.

Mēs rupji izpildām piegādes laikus un garantējam vācu kvalitāti.

Ļaujiet sev augstākās klases mēbeles, jo Jūs to esat pelnījis!

DIENAS CITĀTS

Esmu optimists, jo ticu ideālu spējai vairoties un attīstīties.

Kāpēc De HAUS?

Tāpēc, ka mēs radām idejas, kuras īstenojam dzīvē! Veidojot projektus, mēs zinām, ka ielaižot siltumu Jūsu telpā, radīsies sirsnīga, gaiša un mājīga atmosfēra!

Back To Top