skip to Main Content

De Haus pārstāv mēbeļu kompānijas no Vācijas

1988. gadā dibinātā Mobenia ir izaugusi no 1967. gadā dibināta ģimenes uzņēmuma unikālajā vidē, kurā nenoliedzami apvienojas tradīcijas, avangards un nesalīdzināmas nozares jaunumi. Uzņēmums sadarbojas ar pazīstamiem un mazpazīstamiem dizaineriem no Spānijas; Mario Ruiz, Odosdesign, Isaac Pinheiro, Made studio, Martin Consuegra, Yono, Josep Tourell…un citiem.

Rūpnīcas platība ir 15 000 m2 ar modernāko aprīkojumu, ko šobrīd var aprīkot ar mēbeļu ražotni. Datorvadāmas mašīnas, automāti un automatizētas iekraušanas un izkraušanas sistēmas, kas uzlabo mūsu produktu produktivitāti un kvalitāti un atvieglo mūsu operatoru darbu. “Lieka” (tieši laikā) ražošanas sistēma kopā ar manuālu pieeju dažām detaļām padara mūs unikālus.

mobenia.com

Mūsu īpašības

Virtuves mēbeļu liela izvēle – dažādi stili, bagāta krāsu palete un daudz apdares risinājumu ar pievilcīgu cena-kvalitāte attiecību.

Plaša izvēle lietām, kuras cieši saistītas ar virtuvi: galda virsmas, sienu paneļi, sadzīves tehnika un eiropas modes virtuves aksesuāri.

Augstas kvalitātes un partneru ražotāju sortimenta prasības.

MĒBELES NO VĀCIJAS

3D dizains virtuves projektam un tulītēja tāme – ražotāja cena
Profesionālie dizaineri – konsultanti zin visas pēdējās tendences
Izdevīgi speciālie piedāvājumi

MŪSU IESPĒJAS

Mēs piedāvājam iegādāties individuāli izstrādātu virtuvi tieši JUMS no Vācijas un citas mēbeles dažādās cenu kategorijās.

Mēs rupji izpildām piegādes laikus un garantējam vācu kvalitāti.

Ļaujiet sev augstākās klases mēbeles, jo Jūs to esat pelnījis!

DIENAS CITĀTS

Esmu optimists, jo ticu ideālu spējai vairoties un attīstīties.

Kāpēc De HAUS?

Tāpēc, ka mēs radām idejas, kuras īstenojam dzīvē! Veidojot projektus, mēs zinām, ka ielaižot siltumu Jūsu telpā, radīsies sirsnīga, gaiša un mājīga atmosfēra!

Back To Top